Fundacja z Braćmi Golec i Adamem Małyszem


Udział Fundacji Znaczka Polskiego w V Charytatywnym Balu Karnawałowym Fundacji Braci Golec

Z wielką radością informujemy, że Fundacja Znaczka Polskiego miała zaszczyt uczestniczyć w dniu 10 lutego 2024 roku w V Charytatywnym Balu Karnawałowym zorganizowanym przez Fundację Braci Golec. Wydarzenie to, pełne muzyki, tańca i niezapomnianych emocji, było nie tylko okazją do celebrowania karnawału, ale przede wszystkim do wsparcia wspaniałych celów charytatywnych.

Fundacja Znaczka Polskiego oraz Bracia Golec z Golec uOrkiestra

Serdecznie dziękujemy Fundacji Braci Golec za organizację niesamowitej imprezy oraz za możliwość bycia częścią tego wyjątkowego wieczoru. Wasze zaangażowanie w pomaganie innym i tworzenie przestrzeni do wspólnego świętowania jest prawdziwą inspiracją.

Podczas balu mieliśmy wyjątkową okazję przekazać na charytatywną aukcję piękną pamiątkową księgę znaczków pocztowych, zawierającą wszystkie znaczki wydane przez naszego Partnera – Pocztę Polską – w roku 2022. To nie tylko zbiór wartościowych eksponatów filatelistycznych, ale również wyraz naszego wsparcia dla idei pomocy i dzielenia się. Dodatkowo, wraz z księgą, przekazaliśmy unikatowy arkusz ze znaczkami Fundacji Znaczka Polskiego, który został specjalnie podpisany przez Braci Golec oraz wybitnego skoczka narciarskiego, Adama Małysza. Jest to wyjątkowa pamiątka, która na pewno zajmie honorowe miejsce w kolekcji każdego miłośnika filatelistyki oraz fanów polskiej muzyki i sportu. Drugi egzemplarz tego cennego arkusza, również z autografami, został włączony do zbioru naszej Fundacji, co jest dla nas wielkim zaszczytem. Gratulujemy zwycięzcy aukcji i cieszymy się, że nasz prezent osiągnął bardzo wysoką kwotę na licytacji!

Fundacja Znaczka Polskiego oraz Adam Małysz

Wydarzenia takie jak Charytatywny Bal Karnawałowy Fundacji Braci Golec są przypomnieniem o sile wspólnoty i możliwościach, jakie niesie ze sobą współpraca na rzecz dobra wspólnego. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą okazję do dzielenia się i pomagania innym.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne inicjatywy i już teraz zapraszamy do udziału w przyszłych wydarzeniach organizowanych przez nas oraz przez inne fundacje. Razem możemy tworzyć lepszy świat!

Fundacja Znaczka Polskiego oraz Kapitan Tadeusz Wrona